×
 x 


Total
Cart empty

B1C

b1c

Our unique combination of natural vitamins and cytokinins (plant hormones that regulate plant growth) makes plants vigorous and resistant to disease, pests and fungi. It also stimulates growth of a strong root system, enhances chlorophyll formation and protects plants against stress from potential climatic and environmental fluctuations - particularly outdoors.

V průběhu svého života rostlina v sobě vytváří několik skupin látek s výrazným efektem na všechny životní projevy. Tedy rychlost vytváření kořenů, dělení pletiv při větvení a růstu, dozrávání plodů... Tyto látky jsou aktivní již v nepatrné koncentraci (okolo 50 mmol*l-1). V takovýchto koncentracích působí hormony v lidském těle - od tohoto faktu se u rostlin používá označení fytohormony. Rostliny přirozeně produkují fytohormony, které můžeme rozdělit do následujících skupin:

  • auxiny (regulace růstu - např. při zaštípnutí vršku)
  • cytokininy (citlivost na fotoperiodu)
  • gibereliny (ovlivňování metabolismu)
  • kyselina abscisová (ukončení vegetačního cyklu)
  • etylen (dozrávání plodů)

Vynikající vliv na růst kořenového systému je prokázán při synergickém (vzájemně se zesilujícím) působení v zálivce dodávané směsi přírodních cytokininů a vitamínu B1 (thiaminu). Na fotografiích je kořenový bal třítýdenních řezů, zalévaných hnojivem JUNGLE indabox.

roots4
roots4 roots4
roots3
roots3 roots3

CORPORATE INFO

NUMAZON s.r.o.

Jugoslávská 683/128
613 00 Brno - Černá Pole

Reg. No.: 26903962
VAT ID: CZ26903962

FACTORY

NUMAZON s. r. o.

Prostřední Lipka 45
561 69 Králíky

Phone: +420 736 262 312
E-mail:

Information

All prices are including VAT.

Stay in touch

Chcete se zeptat?
2000 characters left
Any questions?
2000 characters left